Aktuality 2016

9.2.2016 18:16

Na Eurokontext.sk 2016 sa doteraz predalo 940 vstupeniek. Akcia NEDOČKAVEC pokračuje!

Slovenské národné divadlo bude i v 96. divadelnej sezóne pokračovať v tradícii medzinárodného festivalu Eurokontext.sk. Na rozdiel od minulej sezóny bude tentoraz zameraný na operné a baletné umenie.

Využitím prvej vlny akcie NEDOČKAVEC mali diváci Slovenského národného divadla možnosť uplatniť si zľavu 20 % na kúpu vstupeniek hosťujúcich súborov. Do 31. januára sa tak vypredalo 940 vstupeniek.

Z ponuky baletných predstavení festivalu Eurokontex.sk 2016 prejavili diváci najväčší záujem o predstavenie Anna Karenina z produkcie ruského Eifman Ballet, predstavenie Krvavá svadba z dielne spoločnosti Antonia Gadesa a o tanečnú drámu Birdie (Compagnie Pál Frenák). Pri operných predstaveniach sa najviac vstupeniek predalo na predstavenia Z mŕtveho domu Opery Národného divadla v Prahe, Epos o Gilgamešovi z produkcie Národného divadla v Brne a Harlequin resor´d od Kolínskeho barokového ansámblu.

Keďže diváci prejavili o prvú vlnu NEDOČKAVCA mimoriadny záujem, ponuka pokračuje! Tentoraz je možnosť zakúpiť si vstupenky na predstavenia hosťujúcich súborov so zľavou 10 %. Akcia trvá do 31. marca 2016. Navyše každý, kto si v tomto termíne zakúpi vstupenku on-line, získa od portálu www.jazykovepobyty.sk prístup do on-line jazykovej školy Englishtown na jeden mesiac zadarmo.

Viac informácií o programe festivalu Eurokontext.sk nájdete na stránke www.eurokontext.sk.

Vstupenky na festival Eurokontext.sk s automaticky zníženými cenami o 10 % si môžete kúpiť on-line na stránke www.eurokontext.sk alebo v našich pokladniciach. Pokiaľ uprednostňujete rezerváciu, je vám k dispozícii telefónne číslo +421 2 204 72 289 alebo e-mail rezervacie@snd.sk.