Aktuality 2016

2.4.2016 13:15

Nájdite úlomok meteoritu a hrajte o skvelé ceny!

Sledovali ste oblohu? To, čo sme netrpezlivo očakávali, sa stalo skutočnosťou!

 

Do budovy Slovenského národného divadla narazil v noci 1. apríla meteorit, ktorý je predzvesťou blížiaceho sa druhého ročníka medzinárodného divadelného festivalu Eurokontext.sk!

Od 20. mája do 3. júna sa SND stane dejiskom špičkových predstavení z dielne prestížnych európskych operných a baletných scén. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili súťaž, prebiehajúcu v termíne od 1. do 15. apríla 2016. Vašou úlohou je nájsť aspoň jeden z mnohých úlomkov meteoritu s logom festivalu, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach Bratislavy. Ak ho nájdete, stačí sa s ním odfotiť a fotografiu zdieľať prostredníctvom Facebooku alebo Instagramu spolu s hashtagom #eurokontext2016.

Zaslané fotografie budú umiestnené na oficiálnej stránke súťaže wwww.sledujeteoblohu.sk, kde nájdete aj všetky informácie o súťaži. Výhercov odmeníme hodnotnými cenami – automobil Peugeot 308 s plnou nádržou na týždeň, vstupenky na premiéru inscenácie opery Simon Boccanegra, večeru v reštaurácii Le Bar bistro, balenie premiérového piva od spoločnosti Stella Artois Slovensko, balíček reklamných predmetov festivalu Eurokontext.sk či vstupenky na repertoárové novinky Opery SND.